Ertunç Soğancıoğlu Değerli müşterilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımız,

Teknolojik gelişmelerin, her sektörü olduğu gibi hatta daha da fazla finans sektörünü dönüştürdüğü bir dönemi yaşıyoruz. Bu dönüşümün kalıcı olduğu ve önümüzdeki dönemde de hızlanarak devam edeceği aşikârdır.

Önümüzdeki dönemde, teknolojik gelişmelerden, verilerden ve analitik yöntemlerden en iyi şekilde faydalanarak müşterilerine özel ve hızlı çözümler sunabilen firmalar sürdürülebilir bir büyüme sağlayabilecek ve güvenilir bir iş ortağı olmayı başarabileceklerdir.

Gelişimin ve dönüşümün türü ve hızı ne olursa olsun, odağında her zaman müşteri olmalıdır. Değişim, müşterilere daha kaliteli hizmet sunabildiği, hizmete ulaşma sürelerini en aza indirdiği, kısacası müşteri deneyimini daha iyi seviyelere taşıyabildiği sürece başarılı sayılmalıdır. Nitekim, Dünya’da faktoring firmalarının geleneksel yöntemlerin yanında hızlı ve kolay finansman çözümleri sunan dijital faktoring uygulamaları ile finans sektöründe öne çıktıklarını görmeye başladık. Faktoring, finansal teknolojilerdeki gelişmelerden en fazla yararlanmaya aday sektörlerden birisidir.

Doruk Faktoring, Doğan Grubunun desteği ve 22 yıllık tecrübesiyle sektöründeki en güvenilir iş ortaklarından birisi olup bundan sonra da bu ilkelerle yoluna devam edecektir. Bunun yanında artık yenilenen yüzümüz, teknolojik altyapımız ve ileri analitik yöntemlerden faydalanan iş yapma biçimlerimiz ile her ölçekten çok daha fazla müşteriye, çok daha kısa sürede hizmet verebilir olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz. Dijital dönüşümümüzü bir yıldan kısa bir sürede tamamladık ve bundan sonra da müşteri deneyimini sürekli olarak iyileştirmek için dönüşüm ve gelişimi şirket kültürü haline getirdik.

Doruk Faktoring olarak Türkiye’de, işletmelerin finansman ihtiyaçlarını en hızlı ve kolay bir şekilde giderebilmek ve her ölçekteki müşterilerimizin güvenilir iş ortağı olma yolundaki değişim ve dönüşüm çalışmalarımız artarak devam edecektir.

Yeni bir dünya, yeni bir çehre: Doruk Faktoring sizlerle…

Kurulduğu 1999 yılından beri Türk Finans Dünyası’nın önemli kuruluşlarının içerisinde yer alan Doruk Faktoring, 2017 yılında, yeni organizasyon yapısı ile başlattığı değişim ve inovasyon çalışmalarını kurumsal çehresini yenileyerek devam ediyor.

Doğan Holding güvencesiyle yatırımcılarına geniş bir hizmet portföyü sunan Doruk Faktoring olarak, inovasyon çalışmalarımız kapsamında sizlere yeni kurum kimliği ve yeni web sitesini sunmaktan gurur duyuyoruz.

22 yıldır, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek ürettiğimiz dinamik çözümlerle Türkiye Faktoring piyasasının en önemli markalarından biri olduğumuzun bilinciyle, her zaman geleceğe ve teknolojiye güler yüz ve kararlılıkla bakıyoruz.

Bakmaya devam edeceğiz.