Çünkü bizim, 22 yıllık sektör tecrübemiz var

Doruk Faktoring, 1999 yılında Doğan Faktoring A.Ş. adıyla kurulmuş, 2001 yılında müşteri odaklı vizyonuna yenilikçi perspektifini de ekleyerek yeniden yapılanmış ve bugünkü adını almıştır.

Çünkü bizim, sayısız mutlu müşteri öykümüz var

Doruk Faktoring, ticaret yapan ithalaçı/ihracatçı şirketler, büyük bayi ağına sahip kuruluşlar ve KOBİ’lere hizmet veriyor, onların başarılı ve mutlu müşteri öyküleriyle büyüyor.

Çünkü biz, Doğan Holding güvencesiyle hizmet veriyoruz

Büyük hissedarı Doğan Grubu’na ve medya sektörüne verdiği tahsilat hizmetleriyle bu konuda da Türkiye’nin alanında uzman kurumu olarak yükselen Doruk Faktoring, özkaynakları ve kullandığı krediler ile yarattığı fonların tamamına yakın kısmıyla grup dışındaki şirketlere hizmet sağlamaktadır.

Çünkü biz, sektör ayırmaksızın hizmet veriyoruz

Müşterimizi merkeze koyarak, sektör ayırmaksızın onlara sağladığımız dinamik ve inovatif çözümlerle hem müşterilerimize hem de hissedarlarımız ve çalışanlarımıza katma değer sağlıyoruz.

Çünkü biz, kişiye özel çözüm üretebiliyoruz

Her müşterimizin ihtiyacı, durumu ve beklentisi farklıdır. Bunu çok iyi biliyoruz ve her müşterimiz için ona özel senaryolar, çözümler oluşturuyoruz.

Çünkü bizim finansal gücümüz yurtdışından onaylı

Doruk Faktoring’in finansal gücü JCR Eurasia tarafından da taçlandırılmış ve uzun vadeli A+(TRK)’dan AA-(TRK) olarak yukarı yönlü revize edilerek, yatırım yapılması tavsiye edilen şirketler kategorisine alınmıştır.

Yeni bir dünya, yeni bir çehre: Doruk Faktoring sizlerle…

Kurulduğu 1999 yılından beri Türk Finans Dünyası’nın önemli kuruluşlarının içerisinde yer alan Doruk Faktoring, 2017 yılında, yeni organizasyon yapısı ile başlattığı değişim ve inovasyon çalışmalarını kurumsal çehresini yenileyerek devam ediyor.

Doğan Holding güvencesiyle yatırımcılarına geniş bir hizmet portföyü sunan Doruk Faktoring olarak, inovasyon çalışmalarımız kapsamında sizlere yeni kurum kimliği ve yeni web sitesini sunmaktan gurur duyuyoruz.

22 yıldır, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek ürettiğimiz dinamik çözümlerle Türkiye Faktoring piyasasının en önemli markalarından biri olduğumuzun bilinciyle, her zaman geleceğe ve teknolojiye güler yüz ve kararlılıkla bakıyoruz.

Bakmaya devam edeceğiz.